BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


langai

atsinaujino blogo sistema, šis tas naujo ir prie mano lango:

pirmi metai, pirmas pavasaris, pirmi rytai, kai mano kambaryje šitiek daug saulės. užsitraukiam kremines užuolaidas jau prieš užmiegant. ateina keisti sapnai prieš pat pabundant.

vakarais važiuodama troleibusu žiūriu į nepažįstamų žmonių langus, kuriuos jie pamiršo paslėpti po užuolaidomis. matau lempas jų lubose, paveikslus ant jų sienų, gėles ir įvairių daiktų kontūrus ant jų palangių; kartais netgi juos pačius - nerandančius vietos, stebinčius vakarinius kamščius, kažko laukiančius.

iš ten sklindanti šviesa, atrodo, tik ir primena tiek daug laukimo. kai darželyje beveik visus vaikus pasiimdavo mamos, aš visada sėdėdavau ant plačių palangių ir laukdavau savosios išnyrant iš tamsos ant menkai apšviesto šaligatvio. kiek pamenu, mama visada būdavo su labai gražiais auskarais iš odinių juostelių. visais metų laikais pareidavom namo parku, kur pavasarį tiek daug kaštonų. nusiskindavom jų, pasimerkdavom į žalią vazą. dabar rytais aš irgi praeinu kaštonus prie senos apleistos ledainės. tik nepasiekiu jau pražydusių jų žiedų, nors gražieji mamos auskarai dabar jau mano ausyse.

man dažnai atrodo, kad esu persekiojama (to slogaus laukimo, ko daugiau) - spaustuvėj taisant korektūras, verkiant per filmus, vienaragiams bėgiojant mano mintyse po dr koncerto, valgant sausainius iš metalinės dėžutės prie neries, išgėrus stipraus saldaus imbierinio vyno, –

šiandien turbūt lis, o aš taip nekenčiu asfalto kvapo po lietaus. niekaip nesuprantu, kaip kažkam jis gali priminti vasarą, ir kaip gali būti žmonių, nežinančių, kaip atrodo liepos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarų – 2

parašyk, kaip tu .. :}

G | 2009-07-17 21:44

šiandien turbūt lis, o aš taip nekenčiu asfalto kvapo po lietaus. niekaip nesuprantu, kaip kažkam jis gali priminti vasarą, ir kaip gali būti žmonių, nežinančių, kaip atrodo liepos.
va cia yra wow žodžiai nu einasau,

urgis | 2010-04-04 23:33

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)




Nauji įrašai

 

Lapkritis 2018
P A T K P Š S
« Rgp    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archyvai